سفارش تبلیغ
صبا ویژن

باربری ساعی|اتوبار ساعی|باربری و اتوبار تهران

 

اتوبار ساعی

باربری و اتوبار تهران

باربری و اتوبار تهران

02122719193 02122174602 02122753996 02144314519 1720

اتوبار ساعی

اتوبار ساعی یکی از شعب باربری و اتوبار تهران خود را موظف می داند تا اندازه زیادی در قبال مشتریان تعهد داشته باشد، که حتی در روزهای تعطیل هم آماده ارائه خدمات به مشتریان اتوبار ساعی است. باربری و اتوبار ساعی تهران در برابر کالا و اثاثیه مشتریان خود متعهد می داند تا همه وسایل تحویل گرفته شده به طور کاملا سالم و به همانگونه مه تحویل گرفته شده، تحویل داده شود و به همین علت نیز در هنگام جابه جایی اثاثیه در طول مسیر یکی از افراد در کنار وسایل است تا از برخورد اثاثیه در زمان حرکت جلوگیری کند.

از ویژگی های باربری ساعی تهران این است که حتی در اعیاد مختلف و تعطیل نیز این امکان را فراهم نموده است تا امکان جابجایی اثاثیه منزل، ادارات، شرکتها، ارگانها، مطب و … میسر باشد تا تهرانی های عزیز بتوانند از این امکان در صورت نیاز بهره مند گردند.

اتوبار و باربری ساعی تهران تخفیفات ویژه ای را برای مناسبت ها و اعیاد مختلف در نظر گرفته، همچنین پکیج هایی را به صورت رایگان برای مشتریان همیشگی و دائمی خود در نظر گرفته است. باربری و اتوبار تهران شعبه ساعی با ارائه خدمات ویژه در تلاش است تا بتواند رضایت مشتریان خود را به دست آورد و همچنین مشتریان بیشتری را جذب خود کند.

باربری و اتوبار ساعی

باربری و اتوبار ساعی

باربری ساعی شعبه اتوبار تهران

این شعبه از اتوبار و باربری تهران دارای مزیت هایی می باشد که باعث بهتر شدن خدمات اتوبار ساعی شده است. این مزیتها شامل:

  1. اعزام به موقع نیرو و در زمان تعیین شده
  2. ارائه 24 ساعته خدمات جابجایی بار، بسته بندی و چیدمان
  3. ارائه انواع سرویس های نیسان بار، وانت بار، کامیونت و کامیون های نو و دارای امکانات
  4. استفاده از روشهای مختلف بسته بندی برای جلوگیری از آسیب دیدگی وسایل
  5. ارائه بیمه نامه رایگان در هنگام جابجایی و چیدمان
  6. ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل سال
  7. ارائه تجهیزات لازم برای بسته بندی
  8. هزینه حمل کم و انتقال بار و اثاثیه

حمل وسایل سنگین در باربری ساعی تهران

اتوبار و باربری تهران در شعبه ساعی تهران به مشتریان عزیزی که قصد دارند که کار بسته بندی را خودشان انجام دهند توصیه می کنند که بسته بندی و جابه جایی اثاثیه سنگین را بر عهده اتوبار ساعی قرار دهند. مشتریانی که بسته بندی و جابه جایی کالا و اثاثیه را خودشان به تنهایی انجام می دهند در زمان جابه جایی به دلیل وارد نبودن به جابه جایی و رعایت نکردن اصول بسته بندی معمولا به کالا و اثاث خود آسیب وارد می شود.

اتوبار ساعی تهران به مشتریان خود توصیه می کند جابه جایی اجسام و وسایل سنگین مانند گاو صندوق، یخچال، کمد، پیانو…… را بر عهده باربری تهران بگذارند. اتوبار ساعی تهران در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را به صورت اصولی و حرفه ایی بسته بندی و جابه جا می کند.

قیمت حمل بار در باربری ساعی تهران

بسیاری از کسانی که نیاز به جابجایی اسباب خود دارند از هزینه حمل و نقل و خدماتی مانند بسته بندی و چیدمان و ابزار مورد نیاز که ارائه می دهند اطلاعی ندارند و از دلایلی که نمی توانند یک باربری خوب را انتخاب کنند همین می باشد.

اتوبار ساعی تهران برای اطلاع از هزینه باربری و آشنایی با خدماتی که ارائه می دهد مشاوره های رایگانی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

در باربری تهران شعبه ساعی مشاوران این امکان را دارند که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز باشند. باربری ساعی با توجه به شناخت کافی از منطقه ساعی و اطراف آن و همچنین نیازهای مشتریان تلاش می کند تا بهترین خدمات خود را بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ارائه دهد.

مشتریان عزیز چنانچه در طول اسباب کشی متوجه برخورد نامناسبی از جانب کارکنان باربری ساعی تهران شدند؛ می توانند با شماره های باربری تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان توسط مدیریت باربری تهران بررسی شود.

باربری ساعی تهران

باربری ساعی تهران

هزینه حمل کالا در باربری و اتوبار ساعی

هزینه حمل بار و خدمات باربری در باربری ها بستگی به عوامل زیادی دارد و بسته به این عوامل متغیر می باشد. عواملی از قبیل مسافت، ترافیک، طبقه مبدأ و طبقه مقصد، نیاز به بسته بندی، نوع کامیون و تعداد کارگران در هزینه باربری می توانند تأثیرگذار باشند.

اکثر خانواده ها به دنبال باربری هستند که خدماتی عالی را با کمترین هزینه باربری ارائه دهند و به همین دلیل باربری و باربری تهران شعبه ساعی سعی دارد تا با کمترین هزینه ها، بهترین خدمات را ارائه دهد. هدف ما در باربری ساعی جلب رضایت همه مشتری های عزیز می باشد.

مشتریان عزیزی که می خواهند برای خدمات باربری خود از باربری ساعی تهران استفاده کنند می توانند هزینه باربری و خدمات احمل بار ساعی را با شرکت های دیگر مقایسه کنند و با خیالی آسوده باربری ساعی را انتخاب کنند. باربری و اتوبار ساعی به مشتریان عزیز اطمینان می دهد که از انتخابشان پشیمان نخواهند شد.